Back to the top

Rodinné dobrodružstvá

Rodinné dobrodružstvá

Pre koho je program určený?

Pre rodičov s deťmi bažiacimi po zážitkoch a dobrodružstvách. Pre deti s rodičmi, ktorí nemajú čas alebo silu vymýšľať a organizovať dobrodružný program. Pre rodiny, ktoré chcú stráviť spoločný čas a získať jedinečný zážitok.

Ako si môžem program objednať?

Ak ste partia viacerých rodín, program vám vieme pripraviť a zorganizovať na mieru – na vami vybranej chate. Zavolajte nám a preberieme podrobnosti.
Taktiež organizujeme letné rodinné tábory, kde sa rodiny majú možnosť prihlásiť jednotlivo. Termíny na najbližšie leto a detailné informácie budeme komunikovať na facebooku: https://www.facebook.com/podklobukom

Čo je súčasťou programu?

Príbeh – všetky programy sú tematické a aktivity v nich sú priamo prepojené s príbehom. Kvôli autenticite príbeh prezentujeme osobne (postavy v kostýmoch) alebo pomocou audio nahrávok.
Kreatívne workshopy podľa témy programu. Napr.: výroba mečov / štítov / tomahawkov / náramkov či náhrdelníkov, maľovanie indiánskeho totemu, drotársky alebo hrnčiarsky workshop.
Pohybové aktivity podľa témy programu. Napr.: cválanie na nafukovacích koňoch, lukostreľba, prekážkové dráhy, streľba z obrích prakov, lesná (nočná) pátračka, ľahká turistika, športové turnaje.
Detské šifry – úlohy, pri ktorých sa deti naučia čítanie tajných správ, odhaľovanie neviditeľného písma, sledovanie zašifrovaných stôp, hľadanie ukrytých pokladov. Taktiež si precvičia základy matematiky alebo logického uvažovania.
Odnesiete si okrem množstva jedinečných zážitkov aj: tematické tričko, výrobky z workshopov (podľa témy), obsah pokladu / odmenu pre deti.

Rébusko v starovekom Egypte

Pod klobúkom - Rébusko v starovekom Egypte

Mocná pečať bola zlomená a obávaná múmia začína naberať silu. Pomôžte Rébuskovi privolať ducha legendárneho balzamovača, ktorý vám prezradí, ako rozlúštiť záhadu starého písma. Spoločne postavíme pyramídu a múmiu za pomoci kúzla uložíme naspäť k večnému spánku.

Vhodné pre: Rodiny s deťmi vo veku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: výroba egyptských čeleniek, preprava kvádrov na stavbu pyramídy, stretnutie so zábavným duchom balzamovača, rozlúštenie hieroglyfov, zneškodnenie obávanej múmie ...

Rébusko v krajine kúziel

Rébusko v krajine kúziel

Prijmite pozvánku do školy kúziel. Naučte sa používať čarodejnícke paličky a miešať elixíry. Ovládnite magickú silu, pomocou ktorej získate obruče času a vyslobodíte ducha jedného z najväčších mágov všetkých čias. Čaká vás množstvo kúzelných zážitkov.

Vhodné pre: Rodiny s deťmi vo veku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: hovoriaci klobúk, obria kniha kúziel, výroba čarodejníckych paličiek, miešanie elixírov, stretnutie s duchom prázdnin ...

Indiánsky kmeň "Rébuskovia"

Indiánsky kmeň Rébuskov

Mapa k legendárnemu pokladu kmeňa „Rébuskov“ bola rozdelená a jej časti ostali ukryté. Preverte svoje stopárske a lovecké schopnosti, kúsky mapy vypátrajte a obnovte dávnu slávu svojho kmeňa. Dobrodružstvo, na ktoré vaše deti len tak ľahko nezabudnú.

Vhodné pre: Rodiny s deťmi vo veku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: lukostreľba, stopovanie, výroba tomahawkov, hľadanie pokladu...

Rébusko a rytiersky turnaj

Rébusko a rytiersky turnaj

Kráľ Rébusko vám ponúkol možnosť získať rytierske tituly. Najskôr však musíte získať 100 dukátov na zápisné do rytierskeho turnaja a tituly si vybojovať. Dobrodružstvo v stredovekej atmosfére plné tvorivých dielní a rytierskych súbojov.

Vhodné pre: Rodiny s deťmi vo veku 4 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: streľba z katapultu, základy drotárstva, rytiersky turnaj...

Rébusko v krajine čísel

Rébusko v krajine čísel

Drak derivát ukradol Rébuskovi jeho obľúbené kružidlo. Vyrobte si vlastnú zbroj a pripravte sa na dobrodružnú výpravu za jeho záchranou. Cestou cez krajinu čísel budete musieť rozlúsknuť nejeden rébus. Precvičte si základy matematiky hravou formou.

Vhodné pre: Rodiny s deťmi vo veku 6 - 10

Program na: 1 - 3 dni

Zážitky: výroba mečov a štítov, putovanie krajinou čísel plné rébusov, streľba z obrieho praku...

Rébusko a stratený kľúč

Rébusko a stratený kľúč

Zbojník Zubadlo vzal Rébuskovi kľúč od truhlice s pokladom. Vydajte sa po zbojníkových stopách a pomôžte Rébuskovi kľúč vypátrať. Odmena vás neminie. Dobrodružstvo vhodné aj pre menšie deti.

Vhodné pre: Rodiny s deťmi vo veku 4 - 8

Program na: 1 - 2 dni

Zážitky: lesná pátračka, detské šifry, truhlica s pokladom...

Kontakt : info@podklobukom.sk
Zásady ochrany osobných údajov
© Copyright 2017. All Rights Reserved.