Back to the top

Pre firmy

Posúvame hranice zábavy

Uvedomujeme si, že každý tím je jedinečný, preto ku každému teambuildingu pristupujeme individuálne. Teambuilding staviame na mieru podľa vašich potrieb. Najčastejšie využívame kombináciu týchto troch prístupov:

Teambuilding Pod klobúkom

Spolupracujte v tíme, rozlúštite šifry, získajte indície a odhaľte, kde sa skrýva poklad. Úlohy a šifry v pátracej hre sú prepojené s prostredím a vašou spoločnosťou.

Pod klobúkom - Hry plné zážitkov

Teambuilding plný aktivít, ktoré inde nezažijete. Čakajú vás dostihy na veľkých nafukovacích koňoch, streľba z obrích prakov a veľa ďalších originálnych tímových úloh.

Pod klobúkom - zábava nielen na párty

Zábavný program na firemný večierok alebo konferenciu plný kvízov, šifier a vtipných minútových výziev. Vhodný aj ako marketingová akcia pre zákazníkov.

testimonial-avatar

S programom od agentúry Pod klobúkom sme boli veľmi spokojní, pretože
promptne zapracovali všetky naše požiadavky a pripomienky. Kolegovia sa
výborne bavili, inštruktori boli veľmi priateľskí a celá komunikácia
prebehla bez problémov. Super teambuilding, ktorý si v budúcnosti určite
radi zopakujeme.Ivana Kendralová, Marketing specialist, Martinus, s.r.o.

testimonial-avatar

Aktivity “Pod klobúkom” som poznal už dávnejšie a dúfal som, že môžu zaujať aj kolegov na koncoročnom večierku. Niekedy je ťažko odhadnúť, ako budú ľudia reagovať na nové veci, ale moje pochybnosti sa rozplynuli hneď pri prvej úlohe párty verzie hlavolamov. Vidieť kolegov, ako riešia pripravené úlohy, v zápale hry sa “hádajú” o pridelenie/nepridelenie 0,5 bodu a hneď v zapätí doprajú víťazstvo súperom, bolo viac ako zábavné. Najlepšie to asi vystihla kolegyňa, keď povedala: “Ešte nikdy sa na našom večierku nestalo, že sme museli posunúť odvoz domov na neskôr, lebo kolegovia nechceli odísť. Neuveriteľné!”. Srdečná vďaka páni! Vidíme sa 😊.Peter Štefánik, Head of HR, CONTINENTAL MATADOR RUBBER, s.r.o.

testimonial-avatar

Som naozaj vďačná za spoluprácu s agentúrou Pod klobúkom. Program pre náš teambuilding “zasiahol” všetkých. Bola tam súťaživosť, športová nálada aj kreatívna tvorba. Celý deň sa niesol v znamení pohody a zábavy. Príprava aj realizácia bola na profesionálnej úrovni. Najviac oceňujem spoľahlivosť a komunikáciu celého realizačného tímu.Iveta Priehradníková, Digitálna divízia ČSOB

testimonial-avatar

Ďakujeme za výnimočný teambuildingový event! Hra bola bezchybne zorganizovaná, zaujímavo poňatá a zároveň nás pekne potrápila svojimi úlohami. Oceňujeme priateľskú atmosféru a profesionálny prístup. Radi to opäť zopakujeme.Frederika Kulfanová, Manager, Tax Services, Ernst & Young, s.r.o.

testimonial-avatar

Aktivity, ktoré pre nás aj našich študentov chalani z Pod klobúkom pripravili boli jednoducho úžasné. Zapojíte nielen svoj mozog, ale aj svaly a zábava popri tom je čerešničkou na torte. Program vám poskladajú na mieru podľa požiadaviek a rozhodne splní vaše očakávania.Peter Kalčevský, programový riaditeľ vzdelávacej organizácie JA Slovensko

testimonial-avatar

Teambuilding postavený presne podľa našich potrieb. Skvelá spätná väzba od zamestnancov. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s tímom Pod klobúkom.Vladimír Šamaj, konateľ, ProLife Centrum, s.r.o.

V júni 2021 som organizovala teambuilding pre zákazníka v Banskej Štiavnici. Napriek tomu, že sa pandemické opatrenia stále menili, chalani z Pod klobúkom boli neuveriteľne flexibilní. Po príprave viacerých variantov, obhliadke terénu a dôkladnej príprave každej aktivity vymysleli skvelý program, do ktorého sa zapojil naozaj každý. Aktivity boli inteligentné a vtipné, každá úplne iná, ale prepojené do jedného celku a našité na zadanú tému. Veľmi som ocenila, že napriek časovej tiesni vedeli pripraviť program, na ktorý radi spomíname. Budem rada, ak budeme v spolupráci pokračovať aj ďalej.Katarína Sipajová, Huawei Technologies Slovak.

testimonial-avatar

Precizní příprava, zábavné a vtipné hádanky šité na míru lokalitě a týmu. Teambuilding s Pod klobúkom měl jiskru a nenuceně strhl k zábavě všechny - nejenom notorické hráče. Příjemnou atmosféru si rádi zopakujeme, bude-li příležitost.Marek Řezáč, Česká spořitelna, a.s.

testimonial-avatar

Ďakujem ešte raz za perfektne pripravenú akciu, profesionálny prístup a veľmi priateľskú atmosféru. Fakt sme si to užili. Teším sa na ďalší super teambulding, ktorý si v budúcnosti určite radi zopakujeme.Peter Fapšo, GASTROVIA group s.r.o.

SPOLUPRACUJEME S

 • rezort v nádhernom prírodnom prostredí pod Podskalským Roháčom
 • areál priam stavaný na skvelý zážitkový teambuilding
 • celková kapacita ubytovania 200 osôb
 • moderné interiérové priestory s kapacitou až 170 ľudí
 • výborná kuchyňa stavia na kvalite potravín od lokálnych chovateľov
 • priateľský personál, ktorý sa postará o vaše pohodlie
Ekorezort Vendelin logo 2
cornhole - skvelá zábava na firemný teambuilding
 • obohaťte svoj teambuilding zábavnou hrou cornhole
 • hra je vhodná pre športovcov aj nešportovcov bez rozdielu veku
 • naučte sa pravidlá a základy techniky hodu
 • zasúťažte si na vašom vlastnom firemnom turnaji
 • SAC zabezpečí všetku potrebnú výbavu (dosky, vrecká a počítadlá skóre)
 • mystery dinner – vžite sa do svojej postavy a spoločne s tímom odhaľte pri chutnej večeri tajomstvo
 • escape príves – úniková miestnosť, ktorá príde na váš teambuilding
 • najväčší výber kvalitných escape rooms v Bratislave
Zažito - mystery dinner
zážitková streľba - aktivita na váš teambuilding
 • zbrojný preukaz a ani predošlé skúsenosti so streľbou nie sú potrebné
 • zodpovedné osoby zabezpečia maximálnu bezpečnosť
 • viac ako 120 rôznych zbraní na výber (pištole, útočné pušky, samopaly, brokovnice a odstreľovacie pušky)
 • sami si vyberiete koľko a z akých zbraní budete strieľať
 • možná vzdialenosť streľby až 250 m (v závislosti od zvolenej streľnice)
 • cena aktivity bude kalkulovaná na základe vašich požiadaviek

Kontakt : info@podklobukom.sk
Zásady ochrany osobných údajov
© Copyright 2017. All Rights Reserved.