Back to the top

O nás

O nás

Spoločnosť Pod klobúkom, s.r.o. vznikla začiatkom roka 2018. Venujeme sa tvorbe mestských šifrovacích hier a na mieru šitých teambuildingov pre firmy.

Mestské šifrovacie hry sú inteligentná forma zábavy pre široké spektrum zákazníkov. Naším cieľom je spojiť v každej hre viacero elementov:

  • Zábavu a štipku napätia – úlohy sú rôznorodé, nápadité v kombinácii s príbehom na pozadí hry
  • Pohyb – zameriavame sa primárne na exteriérové hry, ktoré vás prevedú zaujímavými zákutiami mesta
  • Turizmus a spoznávanie Slovenských miest – úlohy a šifry sa snažíme prepojiť s pamiatkami alebo históriou mesta
  • Tímovú spoluprácu a rozvoj – náročnosť úloh a šifier nastavujeme tak, aby boli pre väčšinu účastníkov primeranou výzvou. Hľadanie spoločného riešenia prináša množstvo neopakovateľných zážitkov
  • Súťaž – formát hry a naša herná aplikácia umožňujú súťažnú formu hier pre viacero tímov súčasne

Teambuilding vytvárame pre vás na mieru. Aktivity dizajnujeme v spolupráci so zástupcami vašej firmy tak, aby boli, popri zábave pre zamestnancov, zamerané aj na vaše rozvojové potreby.  V teambuildingoch sme schopní kombinovať širokú škálu aktivít. Ich náročnosť je nastavená podľa zloženia účastníkov a vašich potrieb. Prinášame inovatívny pohľad na teambuilding prostredníctvom netradičných aktivít zameraných na prepojenie zábavy s rozvojom a posilnením tímového ducha.  Našim cieľom je, aby ste z akcie odišli plní zážitkov, energie a s dobrým pocitom.

Firma Pod klobúkom vznikla na základe skúseností s prípravou šifrovacích hier vo voľnom čase.  Šifrovacie hry pre kamarátov a detské dobrodružné hry sa v posledných rokoch stali neoddeliteľnou súčasťou našich stretnutí a chát. Nadšenie a spätná väzba účastníkov našich hier nás priviedli na myšlienku začať sa tejto oblasti venovať profesionálne.

Tešíme sa na stretnutie s vami pri niektorej z našich hier alebo teambuildingov.

Napíšte nám

Kontakt : info@podklobukom.sk 
© Copyright 2017. All Rights Reserved.