Back to the top

O nás

O nás

Spoločnosť Pod klobúkom, s.r.o. vznikla začiatkom roka 2018. Venujeme sa tvorbe šifrovacích hier, na mieru šitých teambuildingov pre firmy a rodinných dobrodružstiev.

Šifrovacie hry sú inteligentná forma zábavy pre široké spektrum zákazníkov. Naším cieľom je spojiť v každej hre viacero elementov:

  • Zábavu a štipku napätia – úlohy sú rôznorodé, nápadité a previazané s príbehom na pozadí hry.
  • Pohyb – zameriavame sa primárne na outdoor hry, ktoré vás prevedú zaujímavými zákutiami mesta.
  • Turizmus a spoznávanie miest – úlohy a šifry sa snažíme prepojiť s pamiatkami alebo históriou mesta.
  • Tímovú spoluprácu a rozvoj – náročnosť úloh a šifier nastavujeme tak, aby boli pre väčšinu účastníkov primeranou výzvou. Hľadanie spoločného riešenia prináša množstvo neopakovateľných zážitkov.
  • Súťaž – vo vybraných hrách ponúkame možnosť súťaže pre viacero tímov súčasne. V každej z hier sa môžete porovnať s tabuľkou najlepších.

Teambuilding vytvárame pre vás na mieru. Program dizajnujeme v spolupráci so zástupcami vašej firmy tak, aby bol, popri zábave pre zamestnancov, zameraný aj na vaše rozvojové potreby.  Širokú škálu aktivít prepájame spoločnou témou alebo príbehom, ktorých vyústením je spoločný výtvor alebo neopakovateľný zážitok. Náročnosť úloh je nastavená podľa zloženia účastníkov a vašich potrieb. Prinášame inovatívny pohľad na teambuilding prostredníctvom netradičných aktivít zameraných na prepojenie zábavy s rozvojom a posilnením tímového ducha.  Našim cieľom je, aby ste z akcie odišli plní zážitkov, energie a s dobrým pocitom.

Rodinné dobrodružstvá. Sami sme otcovia a pre svoje deti každoročne pripravujeme týždeň plný dobrodružstiev, príbehov a spoznávania. Naša „banda“ sa za posledných šesť rokov rozrástla na štvornásobok. A programy sú stále viac prepracované – vrátane vlastnej hymny, tvorivých workshopov, príbehov a detských šifier.  Ak nemáte čas alebo silu vymyslieť a zorganizovať zážitkový program pre svoje deti, ponúkame vám naše nápady a skúsenosti. Program vám pripravíme  a zorganizujeme a vy môžete zažiť neopakovateľné dobrodružstvo so svojimi deťmi bez starosti.

Firma Pod klobúkom vznikla na základe skúseností s prípravou šifrovacích hier vo voľnom čase.  Šifrovacie hry pre kamarátov a detské dobrodružné hry sa v posledných rokoch stali neoddeliteľnou súčasťou našich stretnutí a chát. Nadšenie a spätná väzba účastníkov našich hier nás priviedli na myšlienku začať sa tejto oblasti venovať profesionálne.

Tešíme sa na stretnutie s vami pri niektorej z našich hier alebo teambuildingov.

Napíšte nám

Kontakt : info@podklobukom.sk
Zásady ochrany osobných údajov
© Copyright 2017. All Rights Reserved.